Dla Biznesu

Oferujemy indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb Naszych klientów. Współpracujemy z biurami, hotelami, restauracjami lub każdą inna działalnością. Zapewniamy stałą dostawę, sprawny kontakt i szybką realizację zamówień. 
Przy współpracy z Badi Cafe – w cenie zamówień oferujemy Państwu trzygodzinne szkolenie w zakresie kawy z profesjonalnym baristą. Warto się szkolić i rozwijać, dlatego chcemy przekazać Państwu Naszą wiedzę na temat kawy.
Pokażemy jak najlepiej przygotować kawę, spienić mleko ale również stworzyć cafe art – np. cappuccino z sercem

KAWA DO BIURA

Pozwól Nam zadbać o świetną atmosferę w Twoim biurze. Dostarczymy naszą kawę do Twojej firmy prosto z rzemieślniczej palarni. Naszą kawę znajdziesz w biurach na terenie całej Polski. Jak wiadomo kawa pobudza do działania , uwydatnia kreatywność i wydajność! W razie potrzeby chętnie doradzimy, którą kawę wybrać.

KAWA DO HOTELI

Od czego zależy opinia hotelu na booking czy innych portalach tego typu? Wiadomo, od standardów, obsługi, jakości.. ale również od podawanej kawy! To bardzo ważne jaką kawę serwuje dany hotel czy pensjonat. Dzięki Nam, Wasz obiekt pod tym względem będzie zasługiwał na najwyższą punktacje! A goście w Państwa hotelu lub pensjonacie będą z przyjemnością wracać i wspominać.

KAWA DO RESTAURACJI I KAWIARNI

Prowadzisz lokal gastronomiczny? Na szczęście udało Ci się trafić na Nasza palarnię. W Państwa przypadku jakość serwowanej kawy często decyduje o sukcesie. Klienci chętnie wracają do miejsc, gdy podawana jest dobrej jakości kawa. A jakość kawy i sposób jej podania to główne kryterium przy ocenianiu restauracji bądź kawiarni. My zapewnimy Ci najlepszą kawę ale również oferujemy szkolenie dla Państwa pracowników z profesjonalnym baristą!

Nasi partnerzy